Yetkili

Merkez

Telefon: 0049 (0) 3761 8010
Faks: 0049 (0) 3761 801150
E-Posta: slf@slf-fraureuth.de

Dr. Schlegel, Frank

Konum: Managing Director
Telefon: 0049 (0) 3761 801211
E-Mail: f.schlegel@slf-fraureuth.de

Kahl, Gerd

Konum: Head Sales / Purchasing
Telefon: 0049 (0) 3761 801212
E-Mail: g.kahl@slf-fraureuth.de

Mäder, Steve

Konum: Head Bearing production
Telefon: 0049 (0) 3761 801239
E-Mail: s.maeder@slf-fraureuth.de

Lenk, Jens

Konum: Head Spindle manufacturin
Telefon: 0049 (0) 3761 801214
E-Mail: j.lenk@slf-fraureuth.de

Hübner, Martin

Konum: Design engineer Bearings
Telefon: 0049 (0) 3761 801247
E-Mail: m.huebner@slf-fraureuth.de

Bock, Henry

Konum: Design engineer Spindles
Telefon: 0049 (0) 3761 801240
E-Mail: h.bock@slf-fraureuth.de

Kahl, Steffi

Konum: Office
Telefon: 0049 (0) 3761 801210
E-Mail: s.kahl@slf-fraureuth.de

Hupfer, Robby

Konum: Distribution
Telefon: 0049 (0) 3761 801206
E-Mail: r.hupfer@slf-fraureuth.de

Schubert, Lars

Konum: Distribution
Telefon: 0049 (0) 3761 801205
E-Mail: l.schubert@slf-fraureuth.de

Fischer, Ivonne

Konum: Distribution
Telefon: 0049 (0) 3761 801203
E-Mail: i.fischer@slf-fraureuth.de

Gröber, Jana

Konum: Export
Telefon: 0049 (0) 3761 801204
E-Mail: j.groeber@slf-fraureuth.de

Assing, Jana

Konum: Export
Telefon: 0049 (0) 3761 801285
E-Mail: j.assing@slf-fraureuth.de

Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi

Bu web sitesindeki çerez ayarları, en iyi sörf tecrübesi için "çerezlere izin ver" olarak ayarlanmıştır. Bu web sitesini çerez ayarlarını değiştirmeden kullanırsanız veya "kabul et" i tıklayın, kabul edersiniz.

Yakın